עיצוב לפרינט

למרות השתלטותה של רשת האינטרנט כמעט על כל אופני החיים, לצידו של העולם הדיגיטלי עדיין חי ותוסס (אם כי לא באותה עוצמה) עולם הפרינט והדפוס שהוא חלק מעיצוב גרפי של כל חברה ובית עסק ובלעדיו אי אפשר. עיצוב הפרינט מתחיל מהדפסה של כרטיסי ביקור, מעטפות, ניירת משרדית, עיצוב לוגו ועד לעיצוב של מגזינים, ניוזלטרים, עיתונים, חוברות ועוד. אין ספק בכלל שעד כניסת האינטרנט כל עולם הפרסום והמדיה רעש וגעש סביב הדפוס, הוא זה שיצר והוביל את כל הקמפיינים של מודעות כפולות באלפי שקלים, פרסום חוצות ועוד.

              עיצוב אפליקציות ui/ux

בעולם דיגיטלי בו כולם מסתובבים עם סמארטפון דבוק ליד, בסך הכל צריך ללכוד את תשומת הלב של הגולש. פשוט? לא ממש. אפליקציות חדשות, צצות כמו פטריות אחרי הגשם, וכדי שאפליקציה תצליח, היא חייבת ליצור חווית משתמש יוצאת דופן. עיצוב אפליקציות שמשתמשים אוהבים - איך עושים את זה? נרחיב בהמשך..

              מיתוג לעסקים

מיתוג הוא הכלי העסקי החזק ביותר בעולם. בעזרת מיתוג נכון ומדויק, כל עסק עלום יכול להפוך למותג מפואר עם ערכים, מטרה מוגדרת ושפה חזותית אחידה – זהות ברורה שמשפיעה על הלקוחות שלכם לבחור דווקא בכם. היום, צרכנים לא מחפשים מה לקנות. יש הכל, ובשפע. צרכנים מחפשים ממי לקנות. למה כדאי להם לרכוש דווקא מכם מוצר או שירות? בעזרת מיתוג עסקי אפשר להשפיע על החלטות הרכישה של הלקוחות שלכם, ולשכנע אותם שאתם זו הבחירה הטובה ביותר בשבילם. לא מדובר על שכנוע אגרסיבי לרעת הלקוח חלילה, אלא להיפך – הלקוח צריך את המוצר או השירות שלכם, ואתם יודעים לתת אותו בצורה הטובה ביותר! זו סיטואציית Win-Win קלאסית אותה אנחנו יכולים לרתום לטובתנו ולטובת הלקוח. מיתוג הוא הרבה מעבר ללוגו ושם. מיתוג הוא המהות של המותג, הכוח שמניע אותו, המטרה אליה הוא חותר בכל פעולה שהוא עושה והיעדים אותם הוא מציב בדרך אליה, ובקיצור – המיתוג הוא הכלי שמשפיע בצורה החזקה ביותר הן על בעל המותג והן על קהל היעד

             בניה ועיצוב אתרים

זה לא משנה אם אתם מנהלים עסק קטן, חברה או ארגון – אתם פשוט חייבים לבנות אתר אינטרנט. בניית אתר לעסק תעניק לו מספר יתרונות חשובים אשר ישפיעו עליו לטווח הארוך והקצר בו זמנית. בין היתרונות של בנית אתר לעסקזה שיפור התדמית והמוניטין, זמינות תמידית ללקוחות, מכירות אונליין, יצירת לידים איכותיים, העסק הופך נגיש יותר ללקוח, השקעה בנכס לעסק ועוד. כיום מתבצעים בגוגל מעל 3 מיליארד חיפושים ביום ואם לא תהיו שם, מישהו אחר יהיה. הגיע הזמן לבנות אתר, לא?

              ניהול קמפיינים בגוגל

אלפי אנשים מחפשים מדי יום בגוגל אחר מוצרים או שירותים שונים. הצגת מודעות פרסום בגוגל מאפשר לכם לקבל חשיפה רבה ללקוחות פטנציאלים על ידי ניהול קמפיין ממומן ומקצועי והצגת מודעות פרסום מתקדמות בתוצאות חיפוש של גוגל.

             ניהול קמפיינים רשתות חברתיות

בעולם שבו האינטרנט והרשתות החברתיות בפרט הופכים להיות כלי הפרסום היעיל והפופולארי, אין ספק שכל עסק קטן או גדול חייב להימצא שם. הרשתות החברתיות הפופלאריות ביותר כיום הן: פייסבוק ,אינסטגרם ,,לינקדין ועוד. ניתן לראות כי חברות ועסקים שאינם מופיעים ברשתות החברתיות נשארים הרחק מאחור. כיום, ניהול דפים ברשתות החבריות הוא חובה לכל עסק. האימרה “מי שלא שם, לא קיים” נכונה גם כאשר מדברים על פייסבוק, שהיא הפלטפורמה הפופולארית ביותר ובעלת קהל המשתמשים הגבוה ביותר ויש לה חשיבות רבה לא פחות מאתר אינטרנט. במידה ויש לכם אתר ואין לכם עמוד עסקי בפייסבוק זה ידליק באופן אוטומטי נורות אדומות אצל הגולשים ויקטלג אתכם כחברה לא מקצועית. הפייסבוק צריך לפעול במקביל לאתר האינטרנט ולהוות פלטפורמה לקידום האתר באמצעותו וכך להיפך.

עובדות שאני גאה בהם

554

פרויקטים שהסתיימו

548

לקוחות מרוצים

860

שעות עבודה

501

המלצות שהתקבלו

הלקוחות שלי

בוא/י נדבר דילוג לתוכן